Fajčenie je tu s nami už od 2. storočia, keď ho svetu predstavila Kama Sutra . Ponúkajú množstvo výhod. Ľudia robia orálny sex, aby zvýšili spokojnosť vo vzťahu a prehĺbili intimitu. Okrem toho je orálny sex pekné spestrenie v posteli a povedzme si úprimne, nasleduje po ňom krásny orgazmus! Muži fajku milujú a to preto, že sa cítia nadradene – aj ten tvoj to má rád, tak mu to dopraj v plnej kráse.

Blowjobs sú handshake sexuálneho sveta. Možno však dávaš priemerné fajky bez toho, aby si o tom vedela. Alebo si skrátka v tejto hre nová a radšej sa tomu vyhýbaš. Veľká chyba! Nech si už máš akýkoľvek dôvod, rozhodla si sa, že posunieš svoje faječenie na vyššiu úroveň a my ti s tým dnes pomôžeme. Ten tvoj bude lapať po dychu!

Tu je tvoj sprievodca na to, ako mu dať najlepšiu fajku svojho života.

Hlavne pohodlne

Skôr, než k niečomu dojde, uisti sa že sa obaja cítite pohodlne – len tak príde poriadny orgazmus. Orgazmus u chlapa trvá niekoľko sekúnd, ale ak budeš šikovná, potešíš ho o čosi dlhšie.  Ak máš jemné kolená, vyber si pre blow job radšej posteľ, nech vydržíš dlhšie kľačať.

Poloha, ktorá mu ulahodí

Čo chce? Ak je ten tvoj dominantný, zvoľ pozíciu, ktorá mu umožňuje pozerať sa na teba (ako napríklad na kolená). Je to skôr dobrý chlapec? Postav sa nad neho, kým leží na posteli. Ak nevieš, vyber si niečo sexy a príjemné. Nakloň svoje telo v takom smere, v akom on má penis. Skôr doľava alebo doprava?  Uľahčí ti to nepríjemný zážitok z hlbokého hrdla.

Pomalý rozjazd

Choď na neho pomaly. Fajčenie by malo byť zvodné a vzrušujúce. Predohra je preto nevyhnutná, dokonca aj pre blow job. Pomaly si ho vyzliekaj. Bozkávaj mu hruď a postupuj čoraz nižšie. Ak máš dlhé vlasy, nechaj ich vlniť sa mu po nahom tele, kým sa vydáš na cestu klenotom. Olíž mu jeho vnútorné stehná a citlivé oblasti, ešte pred tým, než prídeš na sladké miesto.

Potom konečne ochutnaj jeho penis. Už sa nemohol dočkať. Najprv ho jemne stláčaj. Potom ho obíjmaj ústami a nakoniec si toho zlého chlapca strč tak hlboko, ako len môžeš. Neboj sa ísť za svoje limity – bude to zbožňovať!

Poriadna fajka

Omotaj si pery okolo penisu, ako by to bola sladká nutella. Líž ho dlho od koreňa až po špičku. Potom nájdi rytmus, ktorý sa mu páči. Ruka ti tiež môže pomocť. Teraz je čas začať testovať a zistiť, čo sa mu páči. Dráždi ho. Prst v zadku, yay alebo nay? Ľahký dotyk zubov, sexy alebo nie? Nevyťahuj však všetky svoje triky z klobúka naraz. Nechaj si nejaké prekvapenie.

Zapoj fantáziu aj hračky

Pri fajčení sa fantázií medze nekladú a limit je iba na vás dvoch. Hraj sa s ním, skúšaj nové veci. Objednaj si zo sexshopu online nejakú zaujímavú hračku, napríklad vibrátor a použi ho počas fajčenia. Uvidíš, čo s ním vibrácie urobia. 😉

Ukáž svoje nadšenie!

Muži majú radi sprosté veci. Neboj sa mu ešte dopredu poslať nejakú sexy správu a spracuj si ho ešte pred tým, než sa stretnete. Nebude sa vedieť dočkať, kedy mu stiahneš nohavice. Počas fajky mu pozeraj do očí. Je to veľmi sexy. Nezabudni občas na koketný úsmev, stonaj a vychutnávaj si to. Môžeš mu venovať mu dať koketný úsmev alebo  si občas prejsť jeho penisom po bradavkách.  Keď je mimo tvojich úst, daj mu vedieť, ako ťa vzrušuje, povedz mu aký je sexy a ako veľmi miluješ jeho penis.

Zameraj sa na všetky erogénne zóny

Nezabudnuteľné fajčenie nie je len o penise. Existuje niekoľko erotogénnych zón, s ktorými sa môžeš hrať. Ak dokážeš ovládať umenie perfektného blow job a zároveň stimulovať tieto zóny, zrazíš ho z nôh.

  1. Gluteálny záhyb je na mieste, kde končí stehno. Je to často prehliadaná erotogénna zóna. Bozkávanie, lízanie alebo šteklenie tohto miesta ho môže prekvapiť.
  2. Miešok je vak, ktorý drží gule. Má niekoľko nervových zakončení, vďaka ktorým je citlivý na dotyk. Sanie, olizovanie, ťahanie a masáž môžu priniesť nečakané potešenie.
  3. Hrádza je na mieste medzi konečníkom a mieškom. Je plná nervov, ktoré vysielajú potešenie z perineum do genitálií. Jemné lisovanie, trenie (lubrikantom) a šteklenie sú skvelé spôsoby, ako sa zapojiť.
  4. Zadok je prekvapujúca erotogénna zóna (pre mnoho ľudí). Jemné trenie alebo šteklenie vonkajšej strany konečníka môže priniesť extra príjemné pocity. A pozor! Dokonca môže takto vzniknúť aj orgazmus, ktorý  ten tvoj určite nikdy nezažil.

Komunikácia

Dobré fajčenie nie je len o samotnom blow job. Komunikuj s partnerom, zisti čo sa mu páči, sleduj jeho reakcie a prípadne sa ho opýtaj, či je to takto ok….

Zapoj fantáziu aj hračky

Pri fajčení sa fantázií medze nekladú a limit je iba na vás dvoch. Hraj sa s ním, skúšaj nové veci. Objednas si zo sexshopu nejakú zaujímavú hračku, napríklad vibrátor a použi ho počas fajčenia. Uvidíš, čo s ním vibrácie urobia. 😉 Držíme ti palce!