Skúšali ste už všetky možné diéty, cviky alebo tabletky ale aj tak sa Vám nepodarilo schudnúť bez jojo efektu a toľko, koľko ste chceli? Dokonca u Vás nastal jojo efekt a pribrali ste? Tak dnes vám odhalíme tajomstvá a tipy, ako schudnúť bez jojo efektu.

1: Cvičenie na schudnutie

Ak už raz začnete cvičiť neprestávajte s tým. Mnoho z nás začne cvičiť a keď dosiahne svoju vysnívanú váhu tak s tým jednoducho seknú, pretože si povedia že dosiahli svoj cieľ. Je to super že ste schudli, ale váhu je potrebné udržiavať. Preto sa nebojte a cvičte ďalej. Vyhľadajte odborníka, ktorý Vám ukáže cviky na udržanie váhy.

Prečítajte si náš článok a spoznajte overené cviky proti celulitíde! 

 

2: Jedálniček

Zostavte si jedálniček presne na mieru. Vďaka aplikáciam v mobile – napríklad kalorické tabuľky, si viete presne vypočítať počet kalórii, bielkovín, sacharidov a tukov ktoré máte cez deň prijať. Mnoho takýchto aplikácii Vám vie zostaviť aj jedálniček samo alebo si nájdite výživového poradcu, ktorý vám pomôže chudnúť bez jojo efektu. Nezabúdajte aj na to, že je potrebné jesť 5x za deň.

TOTO jedzte a zbavíte sa akné! 

3: Tabletky na chudnutie

Je mnoho spaľovačov tukov, ktorý Váš metabolizmus naštartujú na chudnutie. Tieto spaľovače by mali hlavne užívať ľudia ktorý majú spomalený metabolizmus a preto nedokážu schudnúť toľko koľko by chceli alebo sa ich váha zastaví na nejakom čísle. Z jedných takých spaľovačov sú aj tabletky na chudnutie E-slim, ktoré Vám navyše pomôžu obmedziť chuť k jedlu.

4: Nápoje

Vynechajte a zabudnite na sladené nápoje. Najlepšia voda pre efektívne chudnutie je čistá voda alebo detoxikačné vody, ktoré si viete spraviť samé za pár minút. Vo vašich obľúbených sladených vodách sa schováva veľa cukrov ktoré Vám dodajú energiu na pár hodín ale zase sa premenia na kilá navyše.

5: Trpezlivosť

Je to klišé ale pokiaľ nebudete trpezlivé a budete očakávať výsledky hneď po pár dňoch tak ani ta najlepšia diéta Vám nepomôže bez toho aby u Vás nenastal jojo efekt. Pravidelnosťou a vytrvalosťou môžete dosiahnuť omnoho viac, než veľkým očakávaním chudnutia bez jojo efektu.

Tak toto boli tajomstva chudnutia bez JOJO efektu. Jojo efekt je strašiakom všetkých, ktorí chcú schudnúť. Určite to zvládneme aj bez jojo efektu.